Про компанію

Витоком компанії «Індустрія РС» є ТОВ «АС Групп Україна», засноване в 2008 році. З моменту створення нашою основною метою є забезпечення споживачів надійною і доступною інженерною сантехнікою.

«Індустрія РС» – офіційний дистриб'ютор таких торгових марок:


Заводи, які виробляють ці бренди, знаходяться в Італії, Туреччині, Китаї та Україні. Наші вироби встигли завоювати довіру на вітчизняному ринку інженерної сантехніки. Якість продукції підтверджена міжнародними і українськими сертифікатами відповідності.

З 2012 року наша компанія є постійним учасником міжнародної виставки «Аква-Терм», а також бере участь в регіональних виставках, наприклад, «Тепло. Вода. Повітря» у Львові.

На сьогоднішній день компанія «Індустрія РС» – надійний постачальник і партнер. Як постачальник ми забезпечуємо своїх партнерів усім асортиментом у визначені строки. Як партнер ми пропонуємо якісну продукцію європейських стандартів за конкурентною ціною.

«Індустрія РС» прагне довгострокових і взаємовигідних відносин зі своїми клієнтами та дилерами. З цією метою ми постійно розширюємо асортимент, впроваджуємо нові технології, оптимізуємо логістику і забезпечуємо клієнтів рекламною підтримкою.